Önce Tanışalım

Ay Tarım olarak 20 yılı aşkın süredir tarım sektöründe hizmet vermekte. Bu süreçte her geçen gün daha da büyüyerek bölgede tarıma yön veren bir şirket konumuna geldik. Şirketimiz 5.000 metrekarelik alanda hizmet vermekte. Hala daha yurt içi ve yurtdışında projelere imza atmakta.

Neredeyiz

Şirket merkezimiz Konya'da. Yunak ilçesinde kapalı ve açık alan dahil olmak üzere beş bin metrekarelik bir alanda müşterilerimize üstün kalitede hizmet veriyor. Müşterilerimize ürünlerimizi tanıtıyor ve ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Başlıca yurtiçi hizmet bölgelerimiz Konya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Ankara, Van, Gaziantep, Antalya ve Isparta olmak üzere tüm Türkiye diyebiliriz. Yurtdışında da Azerbeycan, Özbekistan olmak üzere bir çok ülke pazarında yer alıyoruz.

Ne Yapıyoruz

Hakkımızda Ay Tarım

Tarım denince aklınıza gelebilecek ne varsa hemen hemen hepsinde söz sahibiyiz. Özetlemek gerekirse:

  • Sulama Malzemeleri
  • Gübreler
  • Bitki Besleme Ürünleri
  • Zirai İlaçlar
  • Tohumlar
  • Güneş Enerji Sistemleri
  • Ve çok daha fazlası diyebiliriz.

Ne Farkımız Var

Hakkımızda Ay Tarım

Bizim fark açtığımız en önemli özellik sizleri düşünmemiz. Biz satış odaklı değil müşterimize daha çok kazandırmayı amaçlayan bir firmayız. Sizlerin nasıl daha çok verim elde edebileceği ve nasıl daha çok kazanç elde edeceğiniz hakkında 20 yıllık bilgi ve birikimi aktarıyoruz. Düzenli arazi ziyaretlerimiz ile sorunlarınızı çözüyor üretimden hasada kadar yanınızda oluyoruz.

Bizle Çalışan Çiftçiler Daha Fazla Üretiyor Daha Fazla Kazanıyor!

Ofisimiz

  • Hakkımızda Ay Tarım Fatih Mh. Mimar Sinan Cd. No:5, 42530 Yunak/Konya
  • Hakkımızda Ay Tarım +90 (541) 699 05 47

Polatlı-Akşehir yolu üzerinde Ankara, Eskişehir, Afyon ve Konya'nın kesişimi AY TARIM! 

Sizi de mutlaka ziyaretimize bekleriz. Güzel bir sohbet ve çay 🍵 eşliğinde hayallerinize ortak olalım, gerçek kılalım. Daha fazla konuda veya bizim hakkımızda bilgi almak isterseniz iletişim seçeneklerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Saatlerimiz

Pazartesi

8:30 - 19:00

Salı

8:30 - 19:00

Çarşamba

8:30 - 19:00

Perşembe

8:30 - 19:00

Cuma

8:30 - 19:00

Cumartesi

8:30 - 19:00

Pazar

8:30 - 19:00

Fiziksel Durum

Hakkımızda Ay Tarım
Hakkımızda Ay Tarım
Hakkımızda Ay Tarım