Neyi Hedefliyoruz

Çiftçilerimizin aldığı malzeme ve ekipmanda devletin sunduğu imkanlardan yararlanmasını sağlamak bizim öncelikli hedefimiz. Yaptığımız projeler ile müşterilerimiz çok daha avantajlı şekilde ürünlerimizi alabiliyor. Başlıca hizmet gruplarımızı ve açıklamalarını sizler için aşağıda anlattık. 

Yüzde 50 Devlet Destekli Sulama Hibe Projeleri

Sulama hibe projelerinizi hazırlayıp aldığınız sulama ürünleri için yüzde 50 devlet desteği alacak şekilde projelerinizi hazırlıyoruz. Proje zamanları için bizi takip edin.

Sıfır Faizli Banka Sulama Kredisi

Ziraat bankası tarafından verilen sıfır faizli 7 yıla yayılmış şekilde ödeyerek sulama malzemesi alabilirsiniz. Projelendirmesi Ay Tarım tarafından yapılmaktadır.

En Verimli Sulama Sistemi Projesi

Sulama planınızı da biz yapabiliriz. Kuyunuzdaki su ile her bölgeyi nasıl eşit şekilde sularsınız size açıklayıcı bir projeyle anlatabiliriz. Böylece hem düşük maliyet hem de düşük işgücü ile en yüksek verimi elde edeceksiniz.

En Verimli Sulama Sistemi Projesi

Sulama planınızı da biz yapabiliriz. Kuyunuzdaki su ile her bölgeyi nasıl eşit şekilde sularsınız size açıklayıcı bir projeyle anlatabiliriz. Böylece hem düşük maliyet hem de düşük işgücü ile en yüksek verimi elde edeceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

Neden bize güvenmelisiniz?

Ay Tarım olarak 20 yılı aşkın süredir tarım sektöründe hizmet veren bir firmayız. Gerek tecrübemiz gerek sektörel bilgimizle sizin yanınızdayız. Bizler ürün satmak için değil sizlere daha çok kazandırmak için çalışıyoruz. Ürünlerimiz konusunda da etki göreceğiniz konusunda iddialıyız. Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz üstün standartlardadır.

Neden Ay Tarım ürünleri ve hizmetleri bu kadar uygun fiyata?

Bunun cevabı çok basit. Biz tüm Türkiye ve çevre ülkelere hizmet veren büyük bir firmayız. Müşterilerimize uygun fiyata en iyi çözümü sunmayı kendimize görev edindik. Ülkemizin zor koşullarını da göz önüne aldığımızda üretim yapan ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlayan çiftçilerimize destek olmak istiyoruz. Bu sebeple kredi ve hibe gibi bir çok hizmet ile müşterimizin faydasına hareket ediyoruz.

Sizden uzaktan hizmet ve ürün alabilir miyim?

Bizden ürün veya hizmet almak için Konya'da olmanıza gerek yok. Dünyanın neresinde olursanız olun biz sizi hizmetlerimizle ve ürünlerimizle buluşturabiliriz. Almak istediğiniz ürüne göre kargo ve teslimat seçeneği belirmekteyiz. Bize ulaşırsanız nakliye konusunda ek bilgi ve seçenek sunabiliriz.

Ay Tarım'dan ne gibi hizmet ve ürünler alabilirim?

Ay Tarım olarak sizlerin görüp görebileceği en büyük online tarım marketiyiz diyebiliriz. Sulama malzemelerinden tutun gübre, tohum, filtre sistemlerine kadar ürünler sitemizde mevcut. Sürekli yeni ürünler ve ek kategoriler de eklemekteyiz. Ek olarak da dijital tarım uygulamalarından bitki besleme reçetesine, hibe ve kredi dosyası hazırlamaktan ipart projelerine kadar da hizmet sunuyoruz.

Online ödeme ile kart bilgilerim güvende mi?

Ay Tarım yüksek teknolojiye sahip ödeme sistemi kullanmaktadır. Sanal pos ile ödeme alıp site üzerinde sizin hiçbir ödeme bilginiz kaydedilmez ve saklanmaz. Dolayısıyla kart bilgilerinizle ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ek olarak online ödemeye ek havale/eft seçenekleri ile de ödeme alabiliriz. Sizleri düşünüp her alanda size güven veren firma Ay Tarım!

Hizmet Almak İster Misin?

Sizlere çok fazla yardımcı olabileceğimiz konu var. Hizmet almak için bize ulaşın.