Ay Tarım Yunak merkezli bir tarım şirketidir. Başta Konya, Eskişehir, Ankara, Afyon ve Van olmak üzere Türkiye'nin bir çok noktasına hizmet vermekteyiz.

Ekrandaki TELEFON ET butonuna tıklayarak veya 0541 699 0545 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz

image

DAMLAMA SULAMA

Damlama sulama sistemleri için her türlü ekipman ve boru satışını yapıyoruz. Marka çeşitliliğimiz ile istediğinize uygun ürünü alabilirsiniz. Kaliteli, uygun fiyatlı…

YAĞMURLAMA SULAMA

Yağmurlama sulama sistemleri için boru, tabanca, abot takımı gibi tüm ürünleri satıyoruz. Ek olarak spring sistem için de ürünlerimiz mevcut.

BİTKİ BESLEME ÜRÜNLERİ

Daha fazla verim almanız için bitki besleme ürünlerimiz, organik gübre çeşitlerimiz ile daha fazla verim alabilirsiniz. Topraktaki eksik minarel ve organik madde eksiğini kapatabiliriz.

HİBE-KREDİ PROJELERİ

%50 Devlet Destekli Sulama Hibesi, Ziraat Bankası %0 faizli kredi projeleri hazırlıyoruz. Her yıl yüzlerce proje ile hibe desteği alınmasını sağlıyoruz.

TOHUM SATIŞI

Mısır ve pancar tohum satışı da yapıyoruz. En iyi verimi alacağınız tohum konusunda size bilgi verelim. Dekalp, Pioner, Florimans ve KWS ürünlerinin satışını yapıyoruz.

TOPRAK ALTI DAMLAMA SULAMA

Bölgedeki toprak altı damlama sulamanın tek uygulayıcısı olarak su, elektrik ve verim noktasında size kolaylık sağlayacak toprak altı damlama sulama sistemini yapabiliriz.

Ay Tarım

Çalıştığımız Firmalar

Call Now ButtonBuraya Tıkla Telefon Et