Tarımda Farkı Yaşayın Tarımda Farkı
Yaşayın
Damlama-Yağmurlama
Sistemleri
TIKLA FİYATLARI ÖĞREN
Bitki Besleme
Ürünleri
FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLA
Ay Tarım Sulama

HAKKIMIZDA

image

Ay Tarım, merkezi Yunak’ta olan bir tarım şirketidir. Yağmurlama, damlama sulama sistemi, kredi-hibe projeleri, bitki besleme ürünleri, tohum satışı gibi hizmetler verir. Ay Tarım başta Konya, Ankara, Eskişehir, Afyon ve Van olmak üzere Türkiye’nin bir çok noktasına hizmet verir.

Uzun bir çalışma hayatı ve bu süreçteki edindiği tecrübeler ile bölgedeki öncü firmalardan biridir Ay Tarım.

Sektördeki tecrübesinin yanı sıra müşterisine sattığı kaliteli ürünler ile de müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlar.

Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz

image

DAMLAMA SULAMA

Damlama sulama sistemleri için her türlü ekipman ve boru satışını yapıyoruz. Marka çeşitliliğimiz ile istediğinize uygun ürünü alabilirsiniz. Kaliteli, uygun fiyatlı…

YAĞMURLAMA SULAMA

Yağmurlama sulama sistemleri için boru, tabanca, abot takımı gibi tüm ürünleri satıyoruz. Ek olarak spring sistem için de ürünlerimiz mevcut.

BİTKİ BESLEME ÜRÜNLERİ

Daha fazla verim almanız için bitki besleme ürünlerimiz, organik gübre çeşitlerimiz ile daha fazla verim alabilirsiniz. Topraktaki eksik minarel ve organik madde eksiğini kapatabiliriz.

HİBE-KREDİ PROJELERİ

%50 Devlet Destekli Sulama Hibesi, Ziraat Bankası %0 faizli kredi projeleri hazırlıyoruz. Her yıl yüzlerce proje ile hibe desteği alınmasını sağlıyoruz.

TOHUM SATIŞI

Mısır ve pancar tohum satışı da yapıyoruz. En iyi verimi alacağınız tohum konusunda size bilgi verelim. Dekalp, Pioner, Florimans ve KWS ürünlerinin satışını yapıyoruz.

TOPRAK ALTI DAMLAMA SULAMA

Bölgedeki toprak altı damlama sulamanın tek uygulayıcısı olarak su, elektrik ve verim noktasında size kolaylık sağlayacak toprak altı damlama sulama sistemini yapabiliriz.

Neden Ay Tarım

image
image
image

Çalıştığımız Firmalar

Ay Tarım Sulama

BİZİMLE TARIMDA FARKI YAŞAYIN

Call Now ButtonBuraya Tıkla Telefon Et